Kurt Seyt Kimdir

Kurt Seyt Kimdir ?

                                                             Kurt Seyt Kimdir ?

Zengin ve bir o kadarda soylu  Mirza Eminof’un oğlu olarak servet ve ünvan’la doğmuştur. Hırslı ve çok da cesurdur. Bu özellikleri sayesinde Çar Nikola’nın Muhafız Alayında genç bir Üsteğmendir. Üsteğmen oluşu onu Bolşeviklerin Kara listesin’ne dahil etmiştir. Askerliği  Rusya’nın çarlık döneminden başlayan, Rusya çar ordusunda devam eden, Çar sisteminin  devrilmesi ile birlikte  Bolşevikler tarafından  aranmaya başlaması ve kaçışının yanı sıra, o dönem Rusya’sının yoksulluk durumu, Türkiye’ninde aynı esnada baş etmeye çalıştığı kurtuluş savaşı ve birinci dünya savaşı sonrası sefillik hali, o sefilliğin Anadolu ve İstanbul’daki farklı tezahürleri, aynı dönemde Rusya’dan kaçıp Türkiye’ye sığınan kaçarken getirdiği bir depo dolusu silahı Mustafa Kemal’in ordusuna teslim ettiğinde, teslimden sonra karşılık istemeyecek kadar gururludur. Hayatına sıfırdan başlarken geriye kalan serveti aşkı ve gururun’dan başka elinde bir şey yoktur.

 

Kurt Seyt Shura başrolunde  kıvanç tatlıtuğ’un canlandırdığı Kurt Seyt karakteri çok ses getireceğe benziyor. Son zamanlarda sadece Türkiye’de değil bütün orta doğu ülkelerinde de sevilen bir oyuncu olan Kıvanç Tatlıtuğ’un Kurt Seyt Shura dizisindeki performansı ise şimdiden merak konusu.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>